Левеня

Плюшеві іграшки займають важливу частину нашого життя.  У душі кожного з нас є частинка того чарівного світу, який разом з іграшками ми отримуємо в дитинстві.

Ми пропонуємо своїм покупцям найулюбленіші моделі:

традиційні ведмедики Тедді;

тканинні іграшки;

подарункові подушки;

етноіграшки в національному стилі.

Асортимент наших виробів постійно поповнюється новими виробами. Дизайнери нашої компанії з любов'ю, чудовим настроєм та добрими побажаннями підходять до реалізації нової цікавої ідеї. В результаті виходять дивовижні іграшки, аналогів яким немає більше ніде.

Якщо діти приділяють увагу тільки зовнішньому вигляду іграшки, то дорослим буде цікаво дізнатись, що наші вироби виготовляються із сертифікованих тканин та високоякісних наповнювачів. Вони не викликають алергії і є абсолютно безпечними для дітей.

Наші вироби тривалий час зберігають бездоганний зовнішній вигляд. Вони цікаві - дитина із задоволенням буде довго гратися з ними.

Чому м'які іграшки ТМ «Левеня» подобаються дітям і дорослим?

 

вони викликають позитивні емоції - над створенням кожної іграшки працює ціла команда дизайнерів, кожен виріб нашої компанії неповторний та унікальний;

вони безпечні - всі моделі виготовлені із високоякісних гіпоалергенних матеріалів та наповнювачів. Ми не використовуємо шкідливі фарби і клей;

вони створені на будь-який смак - ми шиємо іграшки не тільки для дітей, вони є прекрасним подарунком для друзів, колег і коханих;

при найвищій якості наші іграшки мають доступну ціну - їх можна придбати як в роздріб, так і оптом. Якщо у вас є магазин дитячих іграшок, будемо раді взаємовигідній співпраці!

Ми із задоволенням створюємо іграшки і вдячні вам за те, що ви вибрали саме нашу продукцію. Сподіваємося, що наші вироби стануть улюбленими іграшками вашої дитини.

Оформити замовлення на покупку продукції можна на нашому сайті. Виникнуть питання - телефонуйте за номером, вказаним в розділі «Контакти».

Порадуйте своїх рідних чудовою іграшкою від ТМ «Левеня»!тесь с удовольствием!