Technok toys

"Інтелком" — одна із провідних компаній у сфері виробництва дитячих пластмасових іграшок в Україні, представлена на ринку під торгівельною маркою "Технок". Наша компанія виготовляє іграшки в найрізноманітніших категоріях: від настільних ігор до дитячого транспорту.

 

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб надати Вам найкращий та найширший вибір товарів. В нашій команді працюють виключно професіонали. Ця команда однодумців є головною цінністю нашої компанії і саме завдяки цьому ми зростаємо і розвиваємось. Ми використовуємо високотехнологічне обладнання та освоюємо нові технології виробництва, щоб іти в ногу з часом та підтримувати постійний інтерес споживача. Ми обов’язково дотримуємось стандартів якості і прагнемо стати лідером в галузі виробництва дитячих іграшок.Компанія "Інтелком" уже зарекомендувала себе не лише в Україні, а й за її межами.

 

Місія нашої компанії – втілення в металі та пластику дитячої мрії про ідеальну іграшку. Ми працюємо для того, щоб виготовляти для дітей безпечні, прості для розуміння та водночас цікаві іграшки, які б допомагали малюкам розвиватися. Наша продукція уже отримала схвальні відгуки багатьох сімей у різних країнах світу. Ми пропонуємо продукцію, якій Ви можете довіряти.