Доставка та оплата

Самовивіз товару з пунктів видачі транспортних компаній  https://novaposhta.ua/delivery», https://meest-express.com.ua/ua/calc», «Інтайм  http://www.intime.ua/calc», «Нічний Експрес» «САТ» по всій Україні

    Ви зможете забрати товар з вибраного Вами відділення.

    При швидкій оплаті товару – відправка здійснюється в той же день. Одразу після відправки товару, ви отримаєте смс-повідомлення, з номером декларації, по якому Ви при необхідності зможете відстежити рух товару до місця призначення.  Доставка товару як правило, триває протягом 1-3 днів.

    По прибуттю товару до вашого населеного пункту, надійде смс- повідомлення на номер який ви вказували при замовленні товару. Зверніть увагу, що товар зберігається на складі транспортної компанії до 5 днів. При отриманні товару обов’язково огляньте зовнішній вигляд, перевірте комплектацію  - це дозволить в подальшому уникнути непорозумінь.

    У разі якщо товар є пошкоджений, недоукомплектований або не відповідає вашим очікуванням, ви можете відмовитись безпосередньо у відділенні компанії перевізника, та одразу зателефонувати за номером (095) 840-62-32 для подальшого вирішення ситуації.

    Адресна доставка товару в м. Івано-Франківськ.

    Доставка товару в межах міста Івано-Франківськ здійснюється безкоштовно при купівлі товару загальною сумою більше 250 грн. У разі якщо вартість покупки становить менше 250 грн, то вартість доставки складає 20 грн. Термін доставки товару попередньо обговорюється оператором при підтвердженні Вашого замовлення. Конкретно час доставки буде обговорено безпосередньо з курєром.